Hizmetlerimiz

Yazılım ve teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak verimliliğe ve yüksek performansa dönüştürüyoruz.

Proses Kontrol & Otomasyon

GAMP5 standardında Endüstriyel Kontrol ve Otomasyon çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Enerji Sistemleri

Enerji üretiminde verimi arttırma ve tüm bakım ihtiyaçlarınızda çözüm ortaklarımız ile iddialı çözümler sunuyoruz.

Endüstriyel Su İşleme ve Arıtma

Saf Su sektörünün liderlerinden BWT Pharma & Biotech GmbH ve Su Arıtma alanında OVIVO GmbH işbirliği ile anahtar teslimi tesisler.

Endüstriyel Veri Toplama

Endüstriyel verilerin toplanması, analiz edilmesi ve raporlanması konularında yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Endüstriyel Ürün Satış

VIPA, Siemens, FuehlerSysteme, Moxa ve Advantech başta olmak üzere endüstriyel donanım satış ve destek hizmetleri sunuyoruz.

Mühendislik Danışmanlık

Sistem planlama ve proje yönetimi süreçleri, elektrik kurulum ve diğer saha mühendislik hizmetlerimizle yanınızdayız.
E

1. Başarınız için Planlama

Projenin başarısı planlanan zamanda, belirlenen hedefler doğrultusunda ve öngörülen bütçe çerçevesinde tamamlanmasına bağlıdır. ABT, yükselen bir değer olarak profesyonel ve modern proje ve mühendislik yönetimi ile çalışmalarını devam ettirmektedir.
E

2. Mükemmellik için Mühendislik ve Üretim

Müşteri ihtiyaçlarını doğru saptayarak en uygun çözümlerle karşılamakta, uzun süreli iş ortaklığı yaklaşımı ile nitelikli ve eğitimli insan kaynakları sağlamakta ve müşteri ile ileri teknolojiye sahip mühendislik üretim ve servis hizmetlerini buluşturmaktadır.
E

3. Kurulum ve Devreye Alma

Otomasyon projelerinde başarı, müşteri için doğru çözüm üreten, deneyimli ve alanında uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmaktan geçer.
E

4. Eğitim ve Dökümantasyon

Konularında uzman mühendisler ve sahip olunan geniş dokümantasyon belgeleri ile müşterilere pratik ve hedefe odaklı öğrenme imkanı sunulmaktadır.
E

5. Servis Sürekliliği

Müşteri ihtiyaçlarını doğru saptayarak en uygun çözümlerle karşılamakta, uzun süreli iş ortaklığı yaklaşımı ile nitelikli ve eğitimli insan kaynakları sağlamakta ve müşteri ile ileri teknolojiye sahip servis hizmetini buluşturmaktadır.

Teknoloji ile Aranızda Bağlantı Sağlıyoruz

En son teknolojileri müşteri odaklı, duyarlı ve yenilikçi bir bakış açısıyla kullanan ABT sizlere özel kontrol sistem çözümleri sunar.

Sizin için doğru teknolojiyi seçmek için hazırız. Sade ve basit. Birçok kuruluş tam teknoloji entegrasyonu için uzman sıkıntısı çekmektedir. Ve bu olağan durumdur. Firmamız proje süreçlerinizde proses geliştirme, tasarım, kurulum, devreye alma ve teknik destek konularında sizin organizasyonlarınıza bir parçanız gibi dahil olacak uzman mühendis ve teknisyenlere sahiptir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize iletmek istediğiniz öneri, istek veya görüşleriniz için lütfen teklif formunu doldurunuz. Her form titizlikle incelenecek ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için bize yol gösterecektir. Her türlü konuda düşünce ve taleplerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Bizimle daha yakından çalışarak işlerize daha fazla değerler katma şansını yakalayın.