Kurumsal

En iyiye doğru olan yolculuğumuz.
E

2004

ABT Endüstri Enerji Sistemleri Almanya’da gerekli eğitimleri alan genç bir ekip olarak 2004 yılında İzmir’de kuruldu.
E

2005

Avrupa’nın önde gelen atık su işleme firmalarından Alman GOEMA GmbH ve ilaç endüstrisinde dünyanın sayılı firmalarından İsviçreli Christ Water Technologies firmalarının endüstriyel otomasyon sistemlerinin PLC ve SCADA yazılımlarını yapmaya başladı. İlaç ve kozmetik endüstrisine yönelik kullanılan PLC program bileşenlerinin validasyonu TÜV firmasına tescillendirildi ve ilgili sertifikalar alındı.
E

2007

Yapılan yıllık kontrat gereği yazılım ekibi elemanları dönüşümlü olarak Almanya’ya giderek oradaki ilgili sistemleri inceleyip PLC yazılımları konusunda uzun süreli eğitimler almaya başladı. Aynı yılın sonunda bu iki firmanın tüm dünyadaki projeleri için PLC yazılımları tarafımızdan yapılmaya başlandı.

Şirket Profili

Firmamızın çalışma alanları, ürün ve hizmetleri ile iligli bilgileri profil sayfamızda bulabilirsiniz.
E

2012

Alman GEA firmasının Türkiye ve Ortadoğu’daki projelerinde anahtar teslim ya da sadece yazılım ve devreye alma konularında en önemli sağlayıcısı olmuştur. Bu yıl ile birlikte yurt içi projelerin sayısı da artmaya başlamıştır. Alman Grenzebach GmbH firması ile de Türkiye ve yakın coğrafyasındaki projelerde ortak çalışılmaya başlanmıştır. Firmanın yurt dışı tüm projeleri için de firmamızdan destek almak istemesi üzerine çalışmalara başlanmış ve bir ekibimiz firmanın çözüm alanlarına yönelik eğitim almak üzere Almanya’ya gönderilmiştir.
E

2013

Endüstriyel veri toplama, analiz, entegrasyon ve raporlama alanlarında çalışmalar başlatılmıştır. VESTEL firmasına ile bu konu ile ilgili olarak çeşitli projeler gerçekleştirilmiştir. İkinci TÜBİTAK destekli Ar-Ge projemiz başarı ile tamamlanarak özgün HMI sistemimiz tamamlanarak Almanya’daki projelerde kullanılmaya başlanmıştır. Bu ürünümüz su işleme ve ilaç üretimi alanında yapılan Almanya’daki fuarda innovasyon ödülü kazanmıştır. Ayrıca üçüncü TÜBİTAK destekli Ar-Ge projemiz başlatılmıştır.

16 Yıldır Sizinle Birlikte Çalışıyoruz.

Geçmişe mutluluk, geleceğe ise umutla bakabilmemizin en büyük kaynağı müşterilerimizin yüksek memnuniyetidir. Önümüzdeki nice yıllarda daima daha da iyisi için en büyük değer kaynağımız olan ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.

 

E

2009

Ar-Ge bölümü kurulmuş ve ilk Ar-Ge projemiz TÜBİTAK desteği ile başlatılmıştır. Christ Water Technologies firmasının müşterilerinden olan Procter & Gamble firmasından gelen ekibin gerçekleştirdiği denetleme sonrasında 94 puan alınarak yüksek başarı sağlandı. Endüstriyel atık su alanında raporlama ve yönetim yazılımları sunan Alman Videc GmbH firması ile birlikte çalışmaya başlanmış ve bu firmanın Türkiye’deki temsilciliği başlatılmıştır.
E

2010

Karşılıklı oluşturulan güçlü Kazan-Kazan ilişkisi ile bu yıldan itibaren Christ Water Technologies firması için yapılan işler artarak şirketin bağlı olduğu BWT Pharma & Biotech GmbH grubunun endüstriyel yazılım işleri de tarafımızdan yapılmaya başlandı.
E

2011

Kanada merkezli GLV grubuna ait olan Ovivo Deutschland GmbH firmasının da yazılım işleri yapılmaya başlandı. Başarılı gelişen ilişkiler sonucunda bu firma endüstriyel otomasyon yazılımlarının dışında kendilerine özel yazılım uygulamalarını da firmamıza yaptırmaya başlamıştır. Ofisimiz Kemalpaşa’dan Bornova’ya taşındı.
E

2014

Limited şirketi olan firmamız Anonim şirkete dönüştü. ISO 9001:2008 Kalite belgesi alındı. BWT Pharma & Biotech firmasından gelen ekibin gerçekleştirdiği denetleme sonrasında 96 puan alınarak yüksek başarı sağlandı.
E

2015

VIPA endüstriyel kontrol ürünlerinin Ege Bölgesi ana bayisi olarak çalışmalarımız başlamıştır.
Bizi sosyal medya üzerinde takip edebilirsiniz.