Şirket Profili

Sizin için çalışmaktan öte sizinle ortak oluyor ve her projeye en iyi işimiz olacak şekilde kendimizi adıyoruz.

Çalışma Alanlarımız

Avrupa’da yerleşik olan ve dünya üzerinde bir çok ülkeye hizmet veren global ve yurtiçindeki müşterilerimiz için her gün daha kaliteli ve hızlı çözümler üretmek durumunda olduğumuz bilinci ile hareket ediyoruz.

Ar-Ge

ABT, çeşitli disiplinlerde faaliyetlerini sürdüren ve teknoloji üreten/satan bir Ar-Ge firması olarak bugüne kadar farklı sektörlerde birçok Ar-Ge projesi yürütmüş ve sıradışı başarılara imza atmıştır.

İnovasyon

Yenilikçilik çalışmalarımızda alışkanlığımızdır. Sürekli olarak Daha iyi Nasıl Yaparız? sorusunu sorarak üründe, hizmette, yöntemde farklılaşmak, ve yenilikçi olmak için gerekli olan değişim ruhuna sahibiz.

Neler Yapıyoruz?

Endüstriyel yazılım ve teknoloji geliştirme alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan ABT yenilikçi, dinamik, çözüm odaklı, fark yaratan, ürün ve hizmetleriyle değer katan, müşteri memnuniyetini ve kalite anlayışını önde tutan ve bu hizmetleri optimum maliyetlerle müşterilerine sunan bir şirkettir.

İyi organize olmuş ve konularında yüksek bilgi ve tecrübe sahibi kadromuz ile üstlenmiş olduğumuz tüm projelerde işleri yüksek müşteri beğenisi ile gerçekleştirip, araştırma-geliştirme çalışmaları ve kaliteyi ön planda tutarak yolumuzda ilerliyoruz.

Proses Kontrol & Otomasyon

Endüstriyel Veri Toplama

Enerji Sistemleri

Endüstriyel Ürün Satış

Endüstriyel Su İşleme ve Arıtma

p

Mühendislik Danışmanlık

Hakkımızda

2004 yılında Almanya’da gerekli eğitimleri alan genç bir ekip olarak İzmir’de kurulan firmamız Kazan-Kazan yaklaşımımız ve kalite merkezli bakış açımız sayesinde müşterilerimiz ile uzun süreli stratejik birliktelikler kurarak büyümektedir.

Konularında yüksek bilgi ve tecrübe sahibi mühendislerimiz ile üstlenmiş olduğumuz projelerdeki tüm işleri yüksek müşteri beğenisi ile sunuyor ve Ar-Ge çalışmaları ve kaliteyi ön planda tutarak yolumuzda ilerliyoruz.

ABT ailesi deneyimli ve profesyonel kadrosu ile mesleki uzmanlığa sahip bir ekiptir. Sorumluluk bilinci yüksek bu ekip takım ruhuyla kalite standartlarını uygular.

Misyon & Vizyon

Firmamızın misyonu, sektörünün lideri olan yurtiçi ve yurtdışı firmalar için ülke ekonomisine katkı sağlayacak proje ve teknolojiler üretmektir.

Bu amaçla personelini en yüksek standartlara göre eğiterek başarılı bir ekip için ihtiyaç duyulan beceri ve vizyonu geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Müşterilerine katma değer yaratan ürün ve hizmetler ve hazırladığı stratejik planlarla gelecekte de sektöründe öncü, bilinen ve tercih edilen bir kuruluş olma hedefi, şirket vizyonunu desteklemektedir.
 

Kalite ve Güvence

ABT kalite politikası mükemmelliğe uzanan çözüm üretimini hedefler. Bitirilen her bir çalışmanın ardından baktığımızda duyduğumuz gurur ve kalite ilkelerimizin işimizde kendini gösteriyor olması müşterilierimizle kurduğumuz ortak çalışma kültürümüzdür.

Müşterilerimiz nezdinde hizmetlerimizin tüm beklentileri karşılaması ve kalite imajının sürekli olarak sağlanması, ABT’nin kalite yönetim sisteminin ilk ve temel şartıdır. Kalite, iş sağlığı ve güvenliği konularındaki faaliyetleri ile 2014 yılında yapılan çalışmalar neticesinde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almıştır.

ABT bugüne kadar yaptığı projelerde know-how ile ilgili sürdürdüğü gizlilik politikası sayesinde sektörün lider kuruluşlarından olan müşterilerinin güvenini kazanmıştır. ABT hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır. Müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek çalışmalarında sürekli iyileştirmeler yapar.

Devreye aldığımız tüm sistemler için, başlangıcından sonuna kadar tüm aşamalarda (tasarım, montaj, test, devreye alma) ürettiğimiz mühendislik hizmetlerinin dokümantasyonu güncel olarak hazırlanır ve kullanıcıya teslim edilir.

Bizi sosyal medya üzerinde takip edebilirsiniz.