Kalite ve Güvence

Her zaman daha iyisi için müşteri odaklı çalışma anlayışından ve hizmet kalitesinden ödün vermemekteyiz.

ABT kalite politikası mükemmelliğe uzanan çözüm üretimini hedefler. Bitirilen her bir çalışmanın ardından baktığımızda duyduğumuz gurur ve kalite ilkelerimizin işimizde kendini gösteriyor olması müşterilierimizle kurduğumuz ortak çalışma kültürümüzdür.

Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük gelişimin temel adımlarıdır. Geride kalan yıllarda ilaç endüstrisine yönelik yazılımsal çalışmalarımız sektörün bazı uluslararası son kullanıcıları tarafından yapılan denetimlerinden (Audit) başarı ile geçmiştir.

 

Örnek Projelerimiz Neler?

İş ortaklarımız ve ekibimizin beklentilerini çok iyi kavrarız. Mutlaka beklentilerinin ötesinde fayda sağlamayı işimizin doğal bir parçası olarak görürüz. Beklentilerin ötesinde iş yapmak için birlikte çalışmaya hazırız.

ABT bugüne kadar yaptığı projelerde know-how ile ilgili sürdürdügü gizlilik politikası sayesinde sektörün lider kuruluşlarından olan müşterilerinin güvenini kazanmıştır. ABT hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır. Müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek çalişmalarında sürekli iyileştirmeler yapar.

Müşterilerimiz nezdinde hizmetlerimizin tüm beklentileri karşılaması ve kalite imajının sürekli olarak sağlanması, ABT’nin kalite yönetim sisteminin ilk ve temel şartıdır. Kalite, iş sağlığı ve güvenliği konularındaki faaliyetleri neticesinde ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesini taşımaktadır.