Enerji Sistemleri

Enerji üretiminde doğru çözüm doğru adres.

Elektrik santrallerinin Olabilirlik (Feasibility) aşamasından Kurulumun (Commissioning) tamamlanmasına kadar anahtar teslimi ya da sözleşmeli (Sub-Contracting) olarak enerji projelerinde çeşitli hizmetler vermekteyiz. Enerji üretiminde verimi arttırma ve tüm bakım ihtiyaçlarınızda iddialı çözümler uluslararası çözüm ortaklarımız ile sunulmaktadır.

Enerji Santralleri

Elektrik üretiminde tesis kurulum ve altyapı çalışmalarında anahtar teslimi ya da sözleşmeli ortaklık yapıyoruz.

Mühendislik Hizmetleri

Enerji mühendisliğinde teknik yeterliliğe sahip en yetkin ortağınız.
E

Fizibilite Çalışmaları

E

Proje Taahhütü

E

Mühendislik

E

Danışmanlık ve Temsilcilik

Hangi faaliyetleri yürütüyorsunuz?
Elektrik santrallerinin Fizibilite çalışmaları ve kurulumun tamamlanmasına kadar gerçekleşen süreçlerde anahtar teslimi ya da sözleşmeli (Sub-Contracting) olarak çeşitli hizmetler vermekteyiz.

Ayrıca enerji üretiminde verimi arttırma ve tüm bakım ihtiyaçlarınızda iddialı çözümler uluslararası çözüm ortaklarımız ile sunulmaktadır.

Enerji konusunda tecrübeleriniz nelerdir?
Firmamızın enerji santralleri alanındaki en yetkin uzmanı firmamızın da aynı zamanda idari müdürü olup General Elektrik (GE), INITEC Energia ve Emerson firmalarında şantiye müdürlüğü, satış sorumlusu ve farklı yönetici pozisyonlarında görevler almıştır.
Görev aldığınız örnek projeler nelerdir?
Firmamız İzmir Kemalpaşa’daki Akenerji elektrik santrali, Enerjisa’nın Bandırma, Adana, Mersin ve Gebze’deki elektrik santrali projelerinde çeşitli görevler almıştır.